Нещодавно тікток-блогерша aliin.b в своєму профілі опублікувала відео, яке за кілька днів подивилося більше мільйона чоловік. Не дивно, адже в ролику дівчина розповіла вельми не приємну історію, пов'язану з відомим в Росії актором.

Гоша Куценко
Гоша Куценко

У вірусному відео Аліна розповіла, що днями їй запропонував зустрітися відомий актор, йому "50 років, у якого є дружина і троє дітей". І не десь в кафе, а в готелі. Деякі формулювання, про які розповіла дівчина, взагалі можуть збентежити будь-якого, що вже говорити про молоду дівчину. Особливо неприємно стає, коли знаєш, що мова йде про Гошу Куценко, який за свою кар'єру зумів заробити хороший імідж. Краще про це почути з перших рук.

[quote author="aliin.b"]Я так розумію, у цього актора були у мене якісь плани, тому що після цього

Гоша Куценко
Гоша Куценко

Коли відео завірусілось, Аліна виклала другу частину, в якому розповіла, хто саме її запросив "на півгодинки". Також дівчина зазначила, що ніякого прямого пропозиції на секс вона не отримувала, а навіть навпаки - Куценко згадав, що він запрошував дівчину не в номер, а просто в готель, щоб "спокійно посидіти".

Гоша Куценко заманював у готель молоду дівчину
Гоша Куценко заманював у готель молоду дівчину

Також Аліна зазначила, що попросила дозволу у Куценко на те, щоб розповісти громадськості про інцидент. І, судячи з скріншоту листування, він дав на це згоду. Але навіть якщо врахувати, що акторові нічого приховувати і він дійсно хотів "просто посидіти", то ситуація все одно дуже дивна. Залишається питання, навіщо Гоше зустрічі з малознайомими дівчатами, коли у нього є дружина-модель Ірина Скрініченко, з якої він в шлюбі з 2012 року.