Відома українська співачка Ані Лорак зізналася, що не помічає позитивних змін з приходом нової влади в Україні. Про це артистка розповіла в рамках нового інтерв'ю для "КП Україна".

Прима поділилася, що не помічає змін в Україні у позитивному напрямі. Окрім цього Лорак заявила, що її батьківщина гідна найкращого життя.

"Не беруся судити. Я бажала б утриматися від того, щоб оцінювати будь-яку владу. Це невдячна справа та не моя доля. Моя діло - співати. Можу лише сказати, що я регулярно спілкуюся з рідними, близькими в Україні та не почуваю кардинальних змін в кращу сторону. Одне знаю напевно: Україна гідна найкращого, багатого і квітучого життя. Такі душевні та людські якості, які є в українців, мало де зустрінеш", - розповіла в інтерв'ю співачка.

Варто зазначити, що останній виступ Лорак - сольний концерт в Україні 2014 року. Через регулярні протеси, незадоволених її виступами у Росії, зірка так і не мала змоги презентувати на батьківщині власне шоу DIVA, з яким об'їздила Європу та Америку. Однак Ані не втрачає надії й переконана, що колись виступить в Україні.

"Звичайно ж, я думаю про це. І дуже хочу зробити тур по Україні з великим стадіонним концертом в Києві. Шоу DIVA - це те шоу, яке повинні побачити в Україні. Воно отримало всілякі нагороди як найкраще шоу. Але найцінніше - воно створене українською командою. Режисер - Олег Боднарчук, та й основа всього шоу - українці. Я пишаюся результатом і хочу, щоб Україна побачила цей продукт", - говорила Лорак.