Популярна українська телеведуча Лідія Таран кілька днів тому на своїй сторінці в Instagram опублікувала знімок, на якому вона зображена біля церкви. А в підписі до фото зізналася, про що молиться.

Підписники Лідії не залишилися байдужими до фото і тут же почали активно писати коментарі, адже Таран - одна з найвідоміших і головних телеведучих України в серйозному інформаційному форматі. Вона стабільно тримається в професії вже не перший десяток років. Зараз вона найбільш відома як ведуча ТСН на каналі "1+1". Однак область її професійної діяльності набагато ширше - Лідія успішно веде кілька телепередач на різних каналах, займається благодійним проєктом. Але саме її улюблений напрямок - це новини спорту та програми про спорт. Вона навіть була відзначена вищої української нагороди в журналістиці саме як ведуча спортивних програм. Також одна з найуспішніших і високих нагород, якої була нагороджена Лідія - це всенародна любов. Глядачі полюбили Таран за її простоту, душевність, за високі моральні якості та за те, що їй не властива "зоряна хвороба".

Свої почуття шанувальники висловлюють на особистому аккаунті Лідії в Instagram, а ведуча, своєю чергою, радує їх своїми публікаціями, фото і відео. Якраз днями зірка і поділилася з фанатами своїм новим фото.

Мабуть, фото було зроблено під час прогулянки. Таран зробила Селфі на тлі церкви.

У підписі до фото вона поділилася своїми думками:

"Їсти, молитись, кохати - значить, попередній пост про їжу - піддали обструкції! Кажуть - не треба так підкреслено смачно жувати в кадрі покаялась. стала навпроти улюбленої церкви й кайфую від теплого вітру, який грає моїм волоссям молюсь, кохаю... упевнена, що нас люблять там нагорі! Це абсолютно точно! Інакше, за що нам така осінь? Ну і такі церкви в такому місті? Так, а хто вгадає назву церкви?"

Підписники телеведучої активно взялися їй відповідати, не забуваючи обсипати компліментами.

Коментарі до посту Лідії Таран
Коментарі до посту Лідії Таран

Коментарі до посту Лідії Таран
Коментарі до посту Лідії Таран

Коментарі до посту Лідії Таран
Коментарі до посту Лідії Таран