Вперше з початку скандалу російська співачка Наташа Корольова дала інтерв'ю. У шоу «Майже серйозно» співачка поговорила з психологом Аллою Занімонец і зізналася, що зради чоловіка Сергія Глушка - не єдина проблема в сім'ї.

Наташа Корольова жене самогон
Наташа Корольова жене самогон

Знаменитість зазначила, що вони переживають кризу середнього віку, і якщо це відбувається, в будь-якій сім'ї почнуться події, які точно не назвеш позитивними. Причому мова йде не тільки про зради чоловіка. За словами Корольової, якщо чоловік лежить на дивані і дивиться футбол, то жінки в цей кризовий період теж можуть «пуститися берега».

Королева розповіла, що якщо відбувається зрада, в результаті вона виводить сімейні відносини на новий рівень. Іноді буває так, що один член подружжя, що сходив наліво, потім розуміє, що накоїв і виправляє ситуацію.

Ігор Ніколаєв і Наташа Корольова
Ігор Ніколаєв і Наташа Корольова

З бесіди Корольової з психологом стає зрозуміло, що вона не дуже переживає через походи чоловіка до коханок. Вона підкреслила, що якщо такі речі відбуваються в сім'ї, потрібно чимось себе відволікти - наприклад, купити нову сукню, зробити гарну стрижку або повністю розібрати свій гардероб.

Однак Корольова, як вона стверджує, дуже критично ставиться до послуг пластичних хірургів. Вона стверджує, що жодного разу до них не зверталася, зараз їй 47 років, але до цього віку вона навчилася грамотно ховати недоліки.