Про це йдеться у журналі Nature

Деякі продукти можуть негативно впливати на розум і пам'ять. Тому під час роботи, школи, іспитів та інших ситуацій потрібно відмовитися від таких продуктів:

Червоне м'ясо

Червоне м'ясо
Червоне м'ясо

Містить насичені жири, які погано впливають на активність мозку. А є продукти з мононенасичені жири, навпаки покращують мозкові процеси.

Ковбаса

Ковбаса
Ковбаса

Цей продукт має високий рівень солі, білка та азоту. З їх високим вмістом тіло охоплює режим «зневоднення», в результаті чого мозок погано починає працювати.

Жувальна гумка

Жуйка
Жуйка

В цьому випадку в організмі включається рефлекс харчування, що призводить до ослаблення короткочасної пам'яті. Під час жування нам важко зосередитися на роботі та запам'ятати інформацію. Так що відмовтеся від жуйки під час навчання і роботи.

Пластівці

Пластівці
Пластівці

Навіть такий, на перший погляд, здоровий сніданок може значно погіршити роботу мозку. Солодкі пластівці з наповнювачами та готові сніданки містять консерванти, які порушують гормони через велику кількість цукру в складі. В результаті виникає не тільки ожиріння, але і сповільнюється пам'ять.

Продукти з великим вмістом солі

Продукти з великим вмістом солі
Продукти з великим вмістом солі

Занадто багато солі порушує мікроциркуляцію крові в головному мозку і розумовий процес. Загалом, від солі відмовлятися не потрібно, але надмірна кількість дуже погано впливає на здоров'я.

Масло

Масло
Масло

Продукт багатий насиченими жирами. Надмірне використання масла може спровокувати запалення в головному мозку і порушити функціональні нервові клітини. Одним із наслідків цього явища погіршення пам'яті.