Відомий радянський і російський композитор Ігор Ніколаєв, який навесні переніс пневмонію, жахливо погладшав. На це звернули увагу його фани, побачивши нові фото 60-річного метра в Instagram Діми Білана.

Співак прийшов на шоу радіостанції «Нове радіо» в джинсах і сірій кофті з капюшоном, зібравши волосся в хвіст і надівши окуляри з темними лінзами, що ще більше підкреслило округлі обличчя.

Ігор Ніколаєв
Ігор Ніколаєв

Ігор Ніколаєв - в центрі знімка

При цьому ще тижні Ігор Ніколаєв виглядає більш струнко, про що свідчить його фото в Instagram.

Ігор Ніколаєв
Ігор Ніколаєв

У мережі вирішили, що композитор виглядає саме так, як показав Білан, а в своєму Instagram вдається до послуг Photoshop.

Раніше повідомлялося, що Ігор Ніколаєв уже десять років щасливий у шлюбі з 38-річною Юлією Проскуряковою.

Артист старший за дружину на 22 роки, однак це зовсім не бентежить зоряну пару. У 2015 році у Юлії та Ігоря народилася дочка Вероніка. Співак обожнює спадкоємицю і часто радує шанувальників зворушливими відео і фото з дівчинкою в своєму мікроблозі в Instagram.

Нещодавно Ігор Ніколаєв опублікував ще одне миле відео з Веронікою. Співак показав, як дочка об'їжджає територію їх заміського будинку в іграшковому автомобілі. А на пасажирському сидінні знаходиться домашня улюблениця - собака Зоя. «Ранковий об'їзд території) Вероніка катає Зойку - Зойка кайфує!)» - підписав відео Ігор Ніколаєв.