Багато зірок українського шоу-бізнесу не тільки колеги по майданчику, а й друзі в реальному житті. Колишня солістка гурту "Время и стекло" Надя Дорофєєва ще 12 років тому познайомилась з Наталією Могилевською і товаришує з артисткою досі. Однак перша зустріч співачок відбулась за вкрай незручних обставин.

2 серпня Наталія Могилевська відсвяткувала 45-річчя гучною вечіркою в розкішному ресторані Києва на березі Дніпра, куди запросила весь зірковий бомонд. Серед присутніх були й колишній підопічний, в минулому соліст гурту "ДіО.фільми", Володимир Дантес з дружиною Надею Дорофєєвою. В рамках програми "Світське життя" Надя зізналась, що з Могилевською товаришує давно.

Виконавиці вперше зустрілись ще 12 років тому, коли Наталія Могилевська була продюсеркою та ведучою проєкту "Шанс". Тоді Надя Дорофєєва лише починала свій шлях до популярності, не була співачкою гурту "Время и стекло" та брала участь в талант-шоу "Шанс". Зазначимо, що вона стала фіналісткою проєкту.

Як з'ясувалось, знайомство зірок відбулось в магазині, у якому вдягали всіх учасників "Шансу". Дорофєєва зайшла до жіночої роздягальні, де Могилевська була голою. Однак інцидент аж ніяк не знітив зірку, і вона з радістю привіталась з молодою виконавицею.

"Вона була гола. Я одразу зрозуміла, що вона проста і класна дівчина", – наголосила Надя Дорофєєва.

Нагадаємо, що "Шанс" – не єдиний телепроєкт, який зводив зірок на одній сцені. Разом Надя Дорофєєва і Наталія Могилевська брали участь в першому оновленому сезоні шоу "Танці з зірками". Тоді 45-річна артистка виборола перемогу, обійшовши зіркову колегу, а не паркеті між ними вирувала справжня боротьба.