Популярна українська співачка, колишня солістка жіночого колективу "ВІА Гра", неодноразова учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", неповторна і чарівна Надія Мейхер поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона постала перед публікою у відвертому образі на тренуванні.

Відповідну публікацію Надія Мейхер розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Наше майбутнє, це впевненість у вчинках, думках, мріях, подіях, що залишили яскравий відбиток минулого... Але навіть якщо, щось не збувається; головне проаналізувати, відчути, це тому, що не вистачало впевненості, або тому, що Вам був наданий більш цікавий шлях — Ваш шлях. Це не означає, що він буде легше ( найчастіше він супроводжується безліччю складнощів), але це означає , що він дасть Вам можливість не тільки максимально розвинути Ваш потенціал, але отримати справжнє задоволення, а спостерігає поштовх і натхнення. Наше майбутнє-це можливість тут і зараз стати господарем своєї долі...#надеждамейхер #поісксебя #довгоювжиття", - підписала фотографію українська співачка.

Фото Надії Мейхер
Фото Надії Мейхер

Численна аудиторія, яка підписана на сторінку зірки, досягла позначки в 365 тисяч чоловік. Фанати не обділили увагою публікацію Наді і залишили чимало відгуків під шикарним знімком артистки.

"Ваууу, немає слів, шикарна"," красива", " Надійка!Ви прекрасні!Моя глибока повага і захоплення!) ", "You are very beautiful and nice woman and very slim", "дуже красива, завжди захоплюєте своєю красою", "була, є і назавжди для мене залишаєтеся найкрасивішою жінкою", - залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Наді Мейхер в Instagram
Коментарі на пост Наді Мейхер в Instagram

Коментарі на пост Наді Мейхер в Instagram
Коментарі на пост Наді Мейхер в Instagram

Нагадаємо, що Надія Мейхер звернулася до українців.