В інтерв'ю для програми «ЖВЛ» українська скрипалька і співачка Ассія Ахат вперше розповіла про смерть своєї рідної сестри.

Так, знаменитість повідомила, що Галина померла під час автокатастрофи. У той же час Ахат зізналася, що трагедія сталася багато років тому, проте раніше вона не наважувалася про це розповідати.

Асія Ахат
Асія Ахат

"Це було багато років тому. Сестра була молодшою на шість років. Був дощ. За кермом сидів недосвідчений хлопець. Машину занесло в кювет, вони перекинулися. Всі залишилися живі, крім Галі. Я раніше ніколи про це не розповідала", - зазначила скрипалька.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Ахат дала нове дихання знаменитій пісні "Ти мій", яка належить виконавиці Ірині Білик.

Відзначимо, виконати в новому звучанні відомий трек Ассія вирішила на честь його 25-річчя.

Сама ж Ірина Білик була в захваті від ідеї, і ще більше зраділа, коли почула результат. "Браво, Ассія! Браво всім, хто брав участь у підготовці мого хіта!». Я думаю, цей кавер не пройде непоміченим", - відреагувала Ірина на пісню.

Асія Ахат
Асія Ахат

При цьому вона додала, що дуже рада, коли її колеги і друзі висловлюють бажання виконати її пісні. У той же час сама Ахат розповіла, що раніше вона займалася класикою і не дуже розбиралася в українській поп-музиці.

У якийсь період вона випадково почула весь альбом Ірини Білик, і була шокована, як багато її друзів підспівували співачці.

Того дня Асія полюбила трек "Ти мій", підкресливши, що в ньому красива мелодія і прості слова від чистого серця.