Хлопець знайшов іграшку під час гри і вирішив залишити її собі. Даремно.

Користувач Reddit rtothewin навряд чи ще коли-небудь братиме участь у геокешингу. Це своєрідна туристична гра, в якій гравці, перебуваючи в різних куточках Землі, відправляють один одному координати схованок. Всередині може нічого не виявитися, але є шанс знайти і щось цікаве.

Хлопець знайшов дивну іграшку на кладовищі
Хлопець знайшов дивну іграшку на кладовищі

Нещодавно rtothewin натрапив на таке, про що б вважав за краще швидше забути. На одному з кладовищ Техасу в коренях старого дерева хлопець виявив згорток.

Розгорнувши тканину, хлопець знайшов моторошну ляльку і записку іспанською мовою. Коли rtothewin опублікував кадри знахідки, користувачі в коментарях допомогли розшифрувати текст на ледь збереженому листку. І те, що вдалося зрозуміти, звучить досить моторошно.

Син собаки, Аполоніо Авалос, якщо ти хочеш зняти прокляття, ти повинен знайти цю ляльку і віднести її до трьох хрестів, до священного місця. В іншому випадку сам опинишся на кладовищі і ніколи не зможеш зняти прокляття. Ха-ха-ха! Текст записки

Хлопець знайшов дивну іграшку на кладовищі
Хлопець знайшов дивну іграшку на кладовищі

Також в коментарях користувачі вирішили дізнатися, яка у ляльки була подальша доля. Автор поста зізнався, що залишив її в шафі поруч зі своїм ліжком. Звичайно, такий розвиток подій їм прийшовся не до душі.

Стереотипний чувак з хоррора: вирішує мати справу з тим, з чим ніхто б не додумався зв'язуватися. користувач Reddit

Гей! Досить з нас 2020-го! Нам не потрібна ще й оживша злісна містична істота