Творець і телеведучий тревел-шоу" Світ на виворіт " Дмитро Комаров показав Домашнє фото з молодою дружиною.

Судячи з опублікованого в" Instagram " знімку, Олександра Кучеренко і Дмитро Комаров наділи піжами у вигляді панд. Подружжя позують на дивані і досить посміхаються.

Парочка виглядає по-домашньому затишною і щасливою.

"А ви знали, що всі панди в світі належать Китаю? Навіть народжені за його межами, що за вбивство панди в Китаї - смертна кара", - написав мандрівник в мікроблозі.

Передплатники Комарова не пройшли повз і почали коментувати публікацію.

"Так, знали! Чекаємо випуск! Дружина у Вас суперкрасавіца. Бережіть її!"- пише прихильниця.

"Діма, молодець! Мужик! Людина з великим серцем! З великої літери! Повага до Тебе!!"- додав інший.

"Такі гарненькі. Дивимося ваші передачі. Надихаєте нас подорожувати, що ми і робимо . Спасибі вам", - коментує фанатка.

Як писали Українці раніше, ведучий популярного тревел-шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров вдався до спогадів. До дня вчителя журналіст згадав яким був у школі.

На сторінці в Instagram зірка каналу "1+1" поділився архівними знімками, де позує школярем. Мандрівник показав, який вигляд мав у 11 класі.

Свій допис Дмитро приурочив Дню вчителя та розповів про улюблену викладачку математики.

"На першому фото - Флора Григорівна, моя класна керівниця, вчителька математики в київському ліцеї №79, на розі Шота Руставелі та Саксаганського. Я обожнював математику, тому що вчителька випромінювала лише добро, позитив і була не просто вчителькою, а практично родичкою. Ми любили Флору Григорівну, спілкувалися з нею не лише про математику - про життя. Вона була наставницею. Саме від викладача залежить, полюбить дитина предмет і вчитися в принципі. У нас була чудова дисципліна, але метод батога не застосовувався. Мотивом зробити домашнє завдання ніколи не був страх (поганої оцінки, або що посварять). Хотілося вчитися добре, тому що вчителі правильно розставили пріоритети, вміли зацікавити, кожному давали почуватися особистістю, грамотно хвалили за успіхи, делікатно робили зауваження за помилки та промахи, які не ображали." пише Дмитро Комаров

Телеведучий додав, що сьогодні Флори Григорівни, як і багатьох вчителів його випуску, на жаль, уже немає в живих. Знаменитість поділився, що попри те, що після випуску минуло понад 20 років, він досі пам'ятає ПІБ кожного вчителя, їхні голоси, фрази та жарти.