Українська співачка Наталія Могилевська на своїй сторінці в Instagram розмістила фото, на якому зображена в домашньому халаті, як би готуючись до сну.

View this post on Instagram

Ложитесь спать рано или поздно? 😴 Я за здоровый сон, хотя 10-15 лет назад в бешеном ритме без отпуска и выходных, выделяя на сон по два-три часа в сутки, я загнала себя на грань нервного истощения: одолевали депрессивные мысли, снились страшные сны, были галлюцинации... Это очень страшно. Со временем поняла, что быть счастливым и здоровым просто. Три кита здоровья – сон, питание и физические нагрузки. Напишите свой секрет здорового сна👇

A post shared by Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya) on

"Лягайте спати рано чи пізно? Я За здоровий сон, хоча 10-15 років тому в шаленому ритмі, без відпустки і вихідних, виділяючи на сон по дві - три години на добу, Я загнала себе на межу нервового виснаження: долали депресивні думки, снилися страшні сни, були галюцинації... Це дуже страшно. Згодом зрозуміла, що бути щасливим і здоровим просто. Три кити здоров'я-сон, харчування і фізичні навантаження", – написала вона.

Фанати з радістю відповіли співачці: "о четвертій ранку це рано чи пізно?", "Спокій і тільки спокій"," Триптофан вам на допомогу", " яка ж ви розумничка! Захоплююся вами! Ви просто відкриваєтеся перед нами до залишку!", "Головне лягати спати не в макіяжі".

Нагадаємо раніше портал "Українці" розповідав про новий метод схуднення від Наталії Могилевської, співачка худла так що на її фото попливли вікна.

А так само про інтрижку співачки з відомим мільйонером, Наталя сама підігріває чутки про романтичні стосунки.