Відома російська співачка Наташа Корольова приголомшила новим кадром з чоловіком

У себе в Instagram співачка поділилася яскравим знімком з Тарзаном, який нещодавно потрапив у скандал зі зрадами. Королева сиділа на капоті авто, розсунувши ноги. Поруч стояв чоловік у сонцезахисних окулярах.

"Якщо скандалу не вистачає, то його вигадують. Потім розгойдують і розкручують, підливаючи бруду. І мчить скандал з сайту на сайт, не забуваючи про телеефір», - зазначила співачка.

пост Наташі Корольової у Інстаграм
пост Наташі Корольової у Інстаграм

За її словами, якщо найближчим часом знову будуть поширюватися плітки про її сім'ю, потрібно «вимкнути цю нісенітницю».

"А краще-подивіться оскароносний фільм "паразити", ось там чітко показано, в якому світі ми живемо і які люди-паразити намагаються руйнувати наше життя!",- додала артистка.

За 50 хвилин пост зірки зібрав майже 20 тисяч лайків. У коментарях їй залишили слова підтримки. Не обійшлося і без критики.

"Самі замутили, тепер розсьорбуйте«," винні всі, але не Тарзан. Він велика дитина", " молодець, Наташа! Собаки гавкають, а караван йде«, "розумничка, мудра жінка«," ви самі і руйнуєте! Дуже шкода!", "Все заради хайпа, все заради бабла«,» та взагалі пофіг у всіх буває, головне зрозуміти і пробачити", - пишуть люди.

коментарі під постом Наташі Корольової
коментарі під постом Наташі Корольової

Як писали Українці раніше, вперше з початку скандалу російська співачка Наташа Корольова дала інтерв'ю. У шоу «Майже серйозно» співачка поговорила з психологом Аллою Занімонец і зізналася, що зради чоловіка Сергія Глушка - не єдина проблема в сім'ї.

Наташа Корольова жене самогон
Наташа Корольова жене самогон

Знаменитість зазначила, що вони переживають кризу середнього віку, і якщо це відбувається, в будь-якій сім'ї почнуться події, які точно не назвеш позитивними. Причому мова йде не тільки про зради чоловіка. За словами Корольової, якщо чоловік лежить на дивані і дивиться футбол, то жінки в цей кризовий період теж можуть «пуститися берега».

Королева розповіла, що якщо відбувається зрада, в результаті вона виводить сімейні відносини на новий рівень. Іноді буває так, що один член подружжя, що сходив наліво, потім розуміє, що накоїв і виправляє ситуацію.

Ігор Ніколаєв і Наташа Корольова
Ігор Ніколаєв і Наташа Корольова

З бесіди Корольової з психологом стає зрозуміло, що вона не дуже переживає через походи чоловіка до коханок. Вона підкреслила, що якщо такі речі відбуваються в сім'ї, потрібно чимось себе відволікти - наприклад, купити нову сукню, зробити гарну стрижку або повністю розібрати свій гардероб.