Вчора, 10 жовтня, дружина скандального українського політика Віктора Медведчука Оксана Марченко одружила свого сина Богдана.

Про це стало відомо з особистого аккаунта знаменитості в «Instagram».

Оксана Марченко
Оксана Марченко

"Сьогодні в нашій родині свято. Весілля нашого сина. Отже, приймаємо привітання", - говорила на одному з відео Дружина скандального і одіозного політика Віктора Медведчука-Оксана Марченко.

Так, журналістам вдалося дізнатися, що коханою Богдана стала якась Катерина. Про дівчину мало відомо, тільки те, що вона фотограф, модель і блогер.

У той же час поки не відомо, де відбулося пишне торжество. Однак, судячи з історій Марченко, на весілля грошей не шкодували.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Судячи з роликів Марченка, весільний зал з високими стелями прикрашали величезні композиції з живих квітів, а розважали гостей запрошені зірки українського шоу-бізнесу на спеціально змонтованій сцені.

Для молодят та їх гостей виступав Олег Винник, який виконав свій хіт» Здрастуй, наречена", Світлана Лобода, Макс Барських, Вєрка Сердючка з мамою, а також піаніст-віртуоз Євген Хмара.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

"Я хочу побажати вам, щоб ось так як ми (з чоловіком — Ред.), через 20 років, ви могли сказати один одному: «Кисинька, я хотіла б прожити з тобою ще одну, ціле життя», - говорила тост Оксана.

Крім цього, варто вказати, що на весілля сина Оксана вибрала блискучу вечірню сукню і дорогоцінні Кольє.

Вона також танцювала під пісні Макса Барських, а коли в залі з'явилася Вєрка Сердючка, то Марченко не втрималася і вийшла до неї на сцену, запалюючи під веселі пісні артистки.