Заборонена СБУ російська співачка українського походження Наташа Корольова після гучного скандалу зі зрадою чоловіка Сергія Глушка, опублікувала їх спільне фото.

Публікацією знаменитість поділилася на своїй особистій сторінці в «Instagram».

Так, зіркове подружжя позувало біля раритетного авто, завзято посміхаючись на камеру.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

"Якщо скандалу не вистачає, то його вигадують. Потім розгойдують і розкручують, підливаючи бруду. І мчить скандал з сайту на сайт, не забуваючи про телеефір. Тому, дорогі друзі, якщо днями в черговий раз вам будуть подавати страву під соусом чергового скандалу "про мене", "про Тарзана»" про мою сім'ю " і т. д., - вимкніть цю нісенітницю, бережіть свої вуха і очі! Або хоча б зробіть тихіше", - порадила Наталя.

Після цього вона закликала всіх користувачів мережі, які обговорювали проблеми в її родині подивитися оскароносний фільм «паразити».

пост Наташі Корольової у Інстаграм
пост Наташі Корольової у Інстаграм

За словами співачки, в даній картині чітко показано, в якому світі ми живемо і які люди - паразити намагаються руйнувати наше життя.

"Самі замутили, тепер розсьорбуйте", "Наташа, чужа сім'я - потьомки. Ваш чоловік сам спровокував цей скандал і повівся в ньому огидно, що назвати його поведінку чоловічим неможливо. А якщо Вам подобається з ним жити, то це Ваше бажання. Живіть і радійте життю!", "Тоді чому ви коментуєте і берете участь у цьому проекті?» ,- писали у відповідь на пост Корольової її підписники.