Актриса розповіла про події минулого, і якою ціною їй дався успіх.

Анастасія Заворотнюк давала інтерв'ю незадовго до того, як несподівано зникла з вигляду у публіки через страшну хворобу головного мозку. Вона в квітні 2019 року вирішила дати інтерв'ю пресі, розповівши про те, як їй вдалося прийти до слави.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Репортер запитав актрису: "наступною сторінкою був ситком? 15 років тому» Няня»змінювала долі, життя, перенесла тебе зовсім в інший всесвіт, принесла популярність...".

І на це Анастасія Заворотнюк відповіла: "Я не чекала слави. Не те, щоб мені цього не хотілося, не буду кривити душею. Але коли це прийшло, то не принесло щастя. Мене всі знали і скрізь запрошували, але розгул жовтої преси отруїв все.

Неначе у воду лили отруту. Таке було моє відчуття кожен день. Мої діти швидко подорослішали через це. Тато пішов з життя. Навіть коли мені дали «найпопулярнішу актрису року», мене всю трясло. Боялася, що з — за рогу сфотографують і знову напишуть гидоту», - зізналася вона.

Також відзначимо, що поки Анастасія Заворотнюк поки так і не зважилася вийти на публіку, або хоча б дати знати своїм шанувальникам про те, що з нею відбувається насправді.