Українська співачка, учасниця групи "НеАнгели" Слава Камінська написала довгий пост, в якому звернулася до своїх хейтерів.

Дана публікація з'явилися в особистому мікроблозі виконавиці в «Instagram».

Так, Слава виклала своє фото, на якому позувала з пістолетом в руках, при цьому в описі кадру вона заявила, що ділить своїх недоброзичливців на дві групи - ти жемать: де твої діти, знову роздяглася, разведенка; і - ненавиджу в вас все: переколота, товста, безголоса, порошинка на руку потрапила.

"Єдине місце реалізації таких людей по життю-коментарі в соцмережах. У них немає друзів, вони глибоко самотні, і навіть часто схожі між собою зовні. Залежно від фото в публікації ці невеликі зграї кучкуються в коментарях і починають писати мені абсолютно все, намагаючись зачепити і образити. Але це, дорогі мої, неможливо. Ображаючи когось, ви ображаєте тільки себе", - зазначила співачка.

При цьому Камінська запевнила, що вона адекватно реагує на критику, проте в 90% випадків в коментарях – "Тупі необгрунтовані образи".

"Тому, якщо хочете бути посланими по вірному маршруту або, куди ефективніше, в блок, не стримуйтеся», - писала Слава.

Слава Камінська
Слава Камінська

Користувачі кинулися обговорювати пост слави а деякі навіть додали свій підвид хейтерів.

"Третій підвид-це тихушники! Їм все подобається! Але нишком найбільше їм подобаються бридкі коментарі", - пише katerinazonova.

"Це тому, що вас нема за що шкодувати! Люди люблять співпереживати, жаліти нещасних. А ви не виглядаєте жалюгідною і слабкою! Красива, успішна, прекрасні діти тому таких не люблять і ненавидять. Я думаю, хейтери це показник успіху, у вашому випадки у всьому", - робить висновки margaritabubentsova.

"Вам серйозно таке пишуть??? Це мабуть результат скасування примусового психіатричного лікування. У психів осінні загострення, таблетки пити забувають. Свою маячню в коментарях строчать", - припускає rogachova.t.a.