Українська телеведуча Регіна Тодоренко опублікувала зворушливе сімейне відео, наробивши шуму в мережі.

Так, на особистій сторінці знаменитості в «Instagram» з'явився ролик, де спочатку в кадрі з'являється сама Регіна, потім її чоловік, російський співак Влад Топалов.

Регіна Тодоренко та Влад Топалов
Регіна Тодоренко та Влад Топалов

Закохані співають свою нещодавно вийшла пісню» часові пояси " і в якийсь момент в кадрі з'являється син Михайло, як символ любові Топалова і Тодоренко.

"Хлопці, ми запускаємо серію челленджів #ЧАСОВИЕПОЯСА для тих, хто по-справжньому вміє любити. Перший челлендж - «СІМЕЙНИЙ». Умови: викладайте відео всією сім'єю схоже на наше під пісню #часовыепояса (збережений авторський стиль)», - написала в описі ролика Регіна.

пост Регіни Тодоренко в Instagram
пост Регіни Тодоренко в Instagram

У той же час в коментарях почали обговорювати зовнішній вигляд Влада, вказуючи, що в лосинах він виглядає дуже смішно, і Тодоренко не варто було викладати дане відео.

"Скажіть Владу щоб такі "штани" більше не одягав", "Чому на ньому лосини?", "А чому Влад в лосинах?", "Влад, що за треники?", "Колготки на ньому Ваші, Регіна?", "Навіщо таке публікувати? Ви зганьбили свого чоловіка", - писали люди в коментарях.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Тодоренко стала учасницею російського шоу «Льодовиковий період».

У черговому випуску знаменитість і її партнер, олімпійський чемпіон 2006 року в танцях на льоду Роман Костомаров представили зворушливий номер під пісню «з коханими не розлучайтеся».