Українська співачка Наталія Могилевська вперше відверто заговорила про пластичні операції.

Про це йшлося в особистому мікроблозі знаменитості в «Instagram».

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Відзначимо, Наталя дала велике інтерв'ю для журналу "Добрі поради", в якому і розповіла про своє ставлення до косметичних процедур. За словами співачки, їй довгий час вдавалося залишатися молодою без хірургічного втручання, проте медицина не стоїть на місці, все більше приваблюючи своїми послугами.

"Досі мені вдавалося виглядати природно і добре без пластичних операцій, але кажуть зараз технології зробили крок дуже сильно вперед. Пластичні операції без швів, приголомшливі апаратні методи", - висловилася Могилевська.

пост Наталії Могилевської в Instagram
пост Наталії Могилевської в Instagram

У той же час в коментарях гнівно відреагували на пост виконавиці. Шанувальники Наталії закликали її навіть не думати про те, що б лягає під ніж хірурга. Крім цього, деякі згадали про Ірину Білик, вказавши, що вона стала невпізнанною через часті пластичних операцій.

"Не знаю, я чомусь не вірю, що можна реально чогось досягти і без наслідків. Обов'язково щось накоять або побочка після вилізе😐 ви такі гарні без цього. Думаю не варто ризикувати, здоров'я дорожче. Вас люблять і цінують такою, яка ви є", - застерігає vakulenko8884.

"Не перетворюйтеся на Білик!",- волає ilchenkoira2012.

"Я Вами захоплююся, ви одна з небагатьох хто не користувався послугами пластичних хірургів!!!! Ви дуже красиві і природні!!!!",- підтримує Наталію Могилевську.

"Чому б і ні!! Тут головне результат і почуття задоволення!!! Подивіться на пороху, омолодився, що в цьому поганого!?! Є бажання і можливість, го експериментувати!!!!",- пише marino4ka__marina.

коментарі під постом Наталії Могилевської
коментарі під постом Наталії Могилевської