Знаменита українська співачка Настя Каменських минулої неділі стала ведучою в шоу "Танці з зірками".

Знаменитість зустрічала учасників шоу на зоряному балконі, підтримуючи їх під час очікування оцінок від журі.

Настя Каменських
Настя Каменських

Так, для прямого ефіру Настя вибрала дуже пристрасний і красивий наряд. Так, Каменських позувала в блискучій сукні з леопардовим принтом і кольоровими вставками. Образ також мав тонкі бретелі і пікантне декольте.

Крім цього, співачка поєднала головний наряд з туфлями-човниками яскраво-рожевого кольору на підборах. Варто вказати, що волосся Настя зібрала в високий хвіст, доповнивши аутфіт великими сережками-кільцями і стильними кільцями.

Дане фото з'явилося в особистому мікроблозі співачки в «Instagram».

"Ось це ефір @tanci1plus1! Ось це запалили у вечір неділі. Повітря на паркеті і на зоряному балконі, де я була ведучою, був просто пронизаний латиноамериканською пристрастю! До речі, яка пара учасників вам сподобалося найбільше?",- поцікавилася у своїх шанувальників Настя.

Люди стали активно відповідати на питання свого кумира, при цьому не забувши залишити компліменти на адресу самої співачки.

"Настя, ви прекрасно співачка. Прчмие ефіри це не ваше", - закликала Настю зупинитися julianesterenko2203

"Санта і Надя😍 😍 🤩 🔥 🔥", - коротко резюмує little__girrl17

"Мені дуже сподобалися виступи Санти Дімопулос і Максима Леонова; 💃 🏻 🕺 🏻 Надії Мейхер і Кирила; 🕺 🏻 💃 🏻 Дар'ї Петрожицької та Ігоря!🤩🤩🤩💃🏼🕺🏻", - пише ladymary2019

"Яке тут могло бути змагання, краще Наді немає в цьому проекті нікого, Саніної пора давно йти співати свою важку музику, так само як танці не дано, і проти природи ... Такого проекту в лапках ще не було, самі себе переграли і я чмотрю вам це подобається, дешево", - сердиться galina._korzhova

"Фарб кілограма 2 намазали прям красуня", - іронізує timofeevaketrin

"Ошатна тумба з пузиречком - це відсилання до Аліси в Країні чудес!? Спритний колір туфельок!", - писати marinindmitrii76.