Раніше Саванна Стюбс з Канзасу, США, працювала в ресторані Subway. Дівчина вже давно звідти звільнилася, проте забути про попереднє місце роботи вона зможе ще не скоро.

Жахливі умови праці тут ні при чому. На одному з відео, які американка записувала в громадському харчуванні, через деякий час вона виявила одну страшну деталь. Студентка тут же опублікувала ролик у своєму тікток-акаунті savannahstuebs.

Офіціантка злякалася до чортиків
Офіціантка злякалася до чортиків

Я зняла це відео, коли ми з двоюрідним братом працювали в "Сабвеї"😳... У мене буквально мурашки по шкірі

Здається, головне на відео-це зайшла на кухню дівчина. Не поспішайте з висновками. Варто поставити перший кадр на паузу і трохи наблизити смітник, як стає по-справжньому страшно. Схоже, всередині бака ховається людина: у мороці ясно видно чиїсь очі і брови. Інші варіанти ніхто придумати так і не зміг.

@savannahstuebs

I took this video when me and my cousin worked at subway 😳... I literally have goosebumps wtf is that.. #scary #halloween #ghost

♬ original sound - Savannah Stuebs

Ролик так перелякав всіх в TikTok, що він тут же став вірусним. За кілька днів після публікації його подивилися близько трьох мільйонів разів. Серед майже десяти тисяч коментаторів складно знайти тих, хто зумів зберегти спокій.

Офіціантка злякалася до чортиків
Офіціантка злякалася до чортиків

Думаю, це просто прикол. Це схоже на постановку, тому що він (людина в смітнику) виглядає спокійним і не загрозливим

неважливо, постановка чи ні, мене це до чортиків перелякало