Відносно недавно одна з найяскравіших груп українського шоу-бізнесу "Время и Стекло" заявила, що їх творчий союз розпадається. Надя і Льоша були дуетом протягом багатьох років, тому зовсім не дивно, що їм довелося пережити багато сварок.

Олексій Завгородній у своєму інтерв'ю для програми "Зірковий шлях" розповів, що на самому початку їхньої кар'єри між ними було чимало конфліктів. Все через те, що виконавець звик працювати один, тому спочатку йому було складно йти на компроміси або слухати думку іншого.

Наді було важко звикнути до спільних поїздок, оскільки Позитив міг веселитися до 6 ранку попри те, що на наступний день у них був виступ. Також Дорофєєва впевнена, що її колега спочатку був не дуже радий її приходу в групу, тому що між ними тоді була симпатія.

"Коли є симпатія, це складно. І якби ми, не приведи, Господи, почали зустрічатися, група "Время и Стекло" розпалася б через місяць", - розповідає артистка.
Раніше портал "Українці" повідомляв про можливість відродження улюбленого гурту у версії 2.0, так Надя Дорофеєва подарувала фанатам надію на продовження діяльності гурту, щоправда, за її словами для цього в гурту має з'явитися інший склад.