Весілля Діми та Олександри стала несподіванкою для шанувальників беззмінного ведучого «Світу навиворіт». Річ у тому, що закохані вирішили одружитися таємно далеко від цікавих очей і настирливих папараці, але вже після Дмитро про все розповів.

Виявляється, вони зустрічалися ще під час їх з Сашею участі в «Танцях з зірками», а познайомилися на конкурсі краси, де Кучеренко завоювала титул "Міс Україна-2016".

Подружжя регулярно з'являються один у одного в соціальних мережах, чим кожен раз викликають хвилю захоплення з боку фанатів. Варто сказати, що Комаров все так само займається тревел-шоу, а Олександра віднедавна пробує себе в якості телеведучої на каналі ICTV. Освіту вона отримала профільну.

Як активний користувач Instagram, дівчина часто публікує нові фото і відео, ділиться моментами з особистого життя. На цей раз вона порадувала передплатників знімком, на якому постала з незвичайною укладанням хвилями, легким макіяжем і в пальто-піджаку зі шкіряною вставкою.

Ось як Кучеренко підписала публікацію:

Люблю свою роботу, люблю осінь, люблю Київ ... загалом, суцільна любов навколо. Сонячного всім дня, друзі! Вихідні скоро Олександра Кучеренка

Як і слід було очікувати, в коментарях Сашу тут же обсипали компліментами:

  • "Краса!";
  • "Шикарна зачіска!";
  • "Пощастило Дімці";
  • "Ангел в дівочому вигляді".

Коментарі до публікації Олександри Кучеренко
Коментарі до публікації Олександри Кучеренко