Свою першу річницю сімейного життя Діма і Саша вирішили відзначити екзотично і влаштували індійську вечірку. Про це розповіла молода дружина в інтерв'ю Каті Осадчій для програми "Світське життя".

Дівчина приміряла для річниці біле індійське плаття, яке Дмитро привіз з однієї зі своїх експедицій по Індії. А сам був у білих брюках, білій сорочці і яскравій жилетці, яку також привіз з Індії.

"Розмалювали руки, одягли сережки, все було, як треба! І кухня, звичайно, теж Індійська. Ми розважилися, як могли"- захоплено розповіла Олександра.

Так, як першу річницю називають ситцевим весіллям, Саша вирішила подарувати своєму чоловікові вишиванку. Дівчина вважає, що вишиванка зможе зберегти всі їхні теплі спільні спогади й буде з Дмитром все їх довге сімейне життя.

Нагадаємо раніше подружня пара показала як проводять сімейні вечори. Для романтичного вечора пара вибрала досить незвичайні костюми, судячи з опублікованого в "Instagram" знімку, Олександра Кучеренко і Дмитро Комаров наділи піжами у вигляді панд. Подружжя позують на дивані та посміхаються. Парочка виглядає по-домашньому затишно і щасливо.