18-го жовтня, колишній "віагрянці" виповнюється 38 років, з такого приводу вона вирушила в Дубай, де в одному з ресторанів влаштувала вечірку.

Поруч з нею був помічений український стиліст Бічолла Тетрадзе, який є давнім другом співачки. Відзначається, що на дні народженні Лободи не виявилося її продюсера – Нателли Крапівіної.

У своєму мікроблозі іменинниця опублікувала серію інтригуючих фото. Вона постала в прозорому купальнику, ефектний образ доповнили прикраси та келих ігристого.

"Сьогодні я щаслива, як ніколи та нехай це почуття триватиме якомога довше! У мене є все про що я мріяла... і навіть більше у мене є ви, ваша любов, обожнювана сім'я у мене є ти... З любов'ю і вдячністю Ваша LO❤️", - підписала серію знімків Світлана Лобода.

Віддані Передплатники обсипали улюблену співачку привітаннями: "з днем народження! Нескінченного щастя!", "З Днем народження, Светуня!!! Любові та аншлагів тобі!!!♥ ️ ", "З Днем Народження, Богиня! Нових перемог і щастя!", "Улюблена моя!! З твоїм днем!!! Добра, ніжна, талановита, розумна дівчинка!!! Нехай всі найщасливіші моменти примножуються з кожним роком".