У мережі знову з'явилися відверті знімки 20-річної Ольги Бухарової. На них дівчина постала майже без одягу, не приховуючи свій оголений бюст від сторонніх очей.

Провокаційна фотосесія пройшла в слабоосвітленій кімнаті і супроводжувалася незвичайними позами спадкоємиці зірки "Жорстокого романсу".

Дочка Гузєєвої
Дочка Гузєєвої

Деякі пікантні деталі дівчина і зовсім показала в камеру крупним планом. Хто став автором таких сміливих знімків, неясно. Втім, дівчина періодично виступає в якості нього сама і робить селфі в оголеному вигляді, не бентежачись показувати їх підписникам в Інстаграмі.

Однак Ольга розбурхує уяву користувачів не тільки фото 18+, але і незвичайними експериментами із зовнішністю. Так, нещодавно дочка Гузеевой поголила брови і постала в готичному образі.

Дочка Гузєєвої
Дочка Гузєєвої

Можливо, дівчині дійсно не вистачає уваги, адже в підсумку вона зізналася, що відчуває себе самотньо.

Ольга Бухарова - дочка заслуженої артистки РФ Лариси Гузеевой і ресторатора Ігоря Бухарова. Вона стала пізньою і бажаною дитиною.

Дочка Гузєєвої
Дочка Гузєєвої

Раніше Лариса Гузєєва зізнавалася, що в грудні 2019-го Ольга впала в депресію, а в лютому 2020-го пережила нервовий зрив, пише КП. Зіркова мама намагається у всьому підтримувати дочку, в тому числі спокійно ставлячись до її ексцентричної поведінки.