Особисте життя знаменитостей завжди цікаве публіці, адже це те, що часто ретельно ховається від сторонніх очей. Сьогодні ми відкриємо сімейну завісу української поп-діви та покажемо, як виглядають батьки Тіни Кароль.

Одна з найпопулярніших вітчизняних виконавиць народилася в невеликому селищі Оротукан, що в Магаданській області, пізніше сім'я перебралася в Івано-Франківськ.

Батьки Тіни Кароль
Батьки Тіни Кароль

Її тата звуть Григорій Самуїлович, маму - Світлана Андріївна, вони обидва інженери. Також в артистки є старший брат Станіслав.

Тіна Кароль в дитинстві з батьками і братом
Тіна Кароль в дитинстві з батьками і братом

До слова, мало хто знає, що Тіна Кароль - не справжнє ім'я зірки. Творчий псевдонім молодій співачці Тетяні Ліберман підібрала її команда перед поїздкою на ту саму "Нову хвилю" у 2005 році, на якій вона і здобула популярність.

Тіна Кароль на "Новій хвилі-2005" з Аллою Пугачовою
Тіна Кароль на "Новій хвилі-2005" з Аллою Пугачовою

Не можна не відзначити, що творчих висот знаменитість досягла за часів спільної роботи зі своїм чоловіком і продюсером Євгеном Огіром.

Їх шлюб здавався ідеальним - люблячі чоловік і дружина, народжений в любові син Веніамін, проте ідилію обірвала важка хвороба чоловіка. У 2013-му Огір пішов з життя після тривалої боротьби з раком шлунка.

Тіна з чоловіком Євгеном Огіром та їхнім сином Веніаміном
Тіна з чоловіком Євгеном Огіром та їхнім сином Веніаміном

Це стало великим ударом для Тіни, адже вона не тільки втратила свою опору і підтримку, але ще і залишилася без засобів існування - всі заощадження були витрачені на лікування чоловіка.

Здавалося б, горе повинно було зблизити Кароль з рідними, але насправді зі своїми батьками вона спілкується нечасто.

Сім'я Ліберман
Сім'я Ліберман

У недавньому інтерв'ю для рубрики "Кава з перцем" програми "Зоряний шлях" артистка розповіла, що рідко бачиться з мамою і татом, хоча вже давним-давно перевезла їх ближче, до Києва:

" Ми різні, ми вже маємо різний світогляд, але традиції потрібно берегти. Для нас традиція - це Різдво, Великдень і мамин день народження. Татів день народження він любить святкувати на роботі", - розповідає співачка.

Мама Тіни Кароль
Мама Тіни Кароль