Відомий хореограф і танцюрист Георгій Чапкіс неймовірно стильно станцював з мамою Вєрки Сердючки.

Танцюрист Георгій Чапкіс є одним з найбільш знаменитих не тільки в Україні, а й за її межами. Він почав свою кар'єру ще за часів Радянського Союзу. За довгі роки роботи він зміг завоювати симпатії великої кількості людей, а також заслужити безлічі регалій і нагород.

Попри те, що йому вже 90 років, хореограф знаходиться у відмінній формі. І ось нещодавно йому випав шанс знову це довести. При чому зробив це Чапкіс на всю країну!

Так, 90-річний танцюрист станцював Активний танець з актрисою Інною Білокінь, яку багато хто більше знає як "маму" Вєрки Сердючки.

Григорій Чапкіс і "мама" Вєрки Сердючки
Григорій Чапкіс і "мама" Вєрки Сердючки

Виступ викликав справжній фурор на глядачів проєкту "Танці з зірками". І дійсно, така імпровізація дуже сподобалася публіці.

Так, під час восьмого ефіру шоу знаменитості виконали танець одного руху – меренге. Відповідне відео було опубліковано на офіційній сторінці програми в Youtube.

Відзначається також і те, що Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки став четвертим суддею-джокером на шоу. При чому одіозна віра прийшла туди разом зі своєю "мамою". Даний випуск "Танців з зірками" був повністю присвячений "співачці" Сердючці, а тому під саме під її хіти танцювали всі учасники.