Крім офіційних сторінок Олега Винника, в мережі існують десятки фан-акаунтів, де шанувальники співака публікують його нові та архівні знімки.

Так, деякий час тому на одній з таких сторінок фанати Винника оприлюднили його спільне фото з бек-вокалісткою Таюне, яка, за чутками, є дружиною співака і матір'ю їхнього спільного сина.

На архівному знімку видно, як Олег знімає піджак, а Таїсія підхоплює його. Фотограф вибрав не зовсім вдалий момент, через що вираз обличчя співачки на знімку вийшов дещо кумедним і безглуздим.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Відзначимо, що сам Олег чутки про можливий роман з бек-вокалісткою не коментує, проте в ЗМІ кажуть, що їхні стосунки зав'язалися ще в студентські роки, а одружилися вони ще в 90-х роках.

Нагадаємо раніше портал "Українці" публікував зажигательные танці Таюне на концерті Олега Винника. Бек-вокалістка Винника з'явилася перед публікою в спокусливій міні-спідниці та розігріла публіку запальними танцями.

А так само як Олег Винник цілувався з Настею Каменських на очах публіки. Багато хто вважає що якби серця артистів були вільні вони могли б стати прекрасною парою.