Катя Осадча любить радувати шанувальників постами у своєму акаунті Instagram. Ведуча з радістю ділиться і кадрами з роботи, і сімейними знімками, показуючи, як вони відпочивають з чоловіком Юрієм Горбуновим і їх сином Іваном.

Цього разу Катя запостила в сторіс коротенькі відео, як вони з чоловіком веселяться, поки Юрій знімає контент для свого TikTok. Ведучий в шортах і з рушником в руках знімає якийсь "фокус-покус", а Катя спостерігає за всім цим з дивана поруч з "локацією".

Юрій Горбунов
Юрій Горбунов

Катя повернула камеру і показала, як Юрій кілька разів перезнімає заново своє майбутнє відео, "чаклуючи" над ним. Мабуть, щось в задумі ведучого йде не так - і він перезнімає знову, в результаті подружжя починає сміятися.

Катя Осадча та Юрій Горбунов
Катя Осадча та Юрій Горбунов

"Сімейство двох дорослих людей", - підсумувала Осадча.

Судячи з вбрання ведучого, пара веселиться вдома. На відео обидва, і Катя, і Юрій, виглядають щасливими та задоволеними, радіючи компанії один одного.

Нагадаємо раніше портал "Українці" розповідав про використання катів Осадчого посуду входить до спадщини ЮНЕСКО. Телеведуча розмістила в Instagram Домашнє інтер'єрне фото з осінньою композицією на столі. На знімку зображений букет хризантем у вазі та гарбуза в об'ємній посудині, свічка в керамічному свічнику і фігурка ослика, за словами Каті цей посуд зразок Косовської кераміки.