Екс-учасниця групи "ВІА Гра", співачка і телеведуча Альона Вінницька в інтерв'ю програмі" Зірковий шлях "на каналі "Україна" зізналася, що кілька років страждала від вродженого інфекційного захворювання.

"Я була в дитинстві дуже болючою дитиною. Народилася вже з хворобою, мама навіть народжувала в інфекційному відділенні, її відразу ізолювали, і перші півтора місяця я була взагалі без мами. Є така хвороба - стафілокок. Вона не дуже хороша, можна сказати - страшна, навіть смертельна в деяких випадках", – розповіла Вінницька.

Вона важко хворіла протягом трьох перших років життя, а до закінчення школи доводилося справлятися з наслідками інфекції.

"Звичайно, все менше і менше, але все одно у мене при регулярних оглядах щось знаходили. Тому мене відправляли в санаторій", - зізналася співачка.

За словами Вінницької, завдяки регулярним медичним процедурам зараз вона хворіє нечасто.

Альона Вінницька - одна з перших учасниць жіночого гурту "ВІА Гра". Після відходу з колективу у 2003 році співачка зайнялася сольною кар'єрою. Нині Вінницька є ведучою програми" Зірковий шлях "на каналі "Україна".