Українська співачка Юлія Саніна, відома як фронтвумен англомовного гурту "The Hardkiss", бере участь у легендарному проєкті "Танці з зірками" на телеканалі "1+1". Її партнер талановитий хореограф Дмитро Жук, з яким вона показала вже багато яскравих номерів.

Юлія Саніна
Юлія Саніна

У неділю, Юлія Саніна в черговий раз захопила шанувальників своїм виступом. Вона з Дмитром станцювала джайв під пісню Вєрки Сердючки "Хорошо красавицам". Виступ судді оцінили в 38 балів. Але шанувальників не так привернув танець, як сам образ виконавиці. І, якщо рокерський стиль - це назавжди, то рожева картата сорочка і джинсова мініспідниця, щось нове для виконавиці.

Юлія Саніна та Дмитро Жук
Юлія Саніна та Дмитро Жук

А не так давно солістка "The Hardkiss" дала новий привід для бурхливих обговорень в мережі. Дівчина в соціальній мережі оприлюднила відео, на якому постала з ретро-зачіскою і яскравим макіяжем. На ролику співачка виконала джазову композицію, чим і викликала захват у шанувальників.

"Кайфушечка така", "Юля - ви талантище, втілення сучасної, креативної, талановитої української жінки"," Мед для вух", "тобі треба зніматися в укр-голлівудському серіалі або фільмі!", "Юля, ви чудова", "яка крута !! Талановита людина талановита у всьому", "Вау! Юля, ви шикарна! ❤ ️", "Образ дуже йде", "Ваші пісні - це насолода для вух, для душі. Чекаю нових пісень, особливо англомовних", "в такому піднесеному настрої", "це любов! Як красиво", - коментують фоловери.