Популярна українська співачка Надя Дорофєєва нещодавно запідозрила у себе коронавірус, але отримавши негативний результат ПЛР-тесту вирішила зізнатися в іншому недугу.

Так, відповідаючи на питання про те, "чому дівчаткам у 21-му столітті так складно прийняти себе", солістка "Время и Стекло" сказала, що людям, які багато знаходяться в соцмережах, переглядаючи акаунти інших, здається, що у тих "ідеальне життя".

"Насправді це не так... я вам зараз весело відповідаю, а вночі у мене були панічні атаки… Ви про це не знали, поки я вам не повідомила. Не живіть соцмережами, сказала я, відповідаючи на питання в Інсте",- каже Надя Дорофєєва. Відео вона виклала в сторіз, записавши його зі спецефектом - потоками крові на обличчі.

Панічна атака - незрозумілий, болісний напад важкої тривоги, супроводжуваний безпричинним страхом. Характерною рисою панічного розладу вважають "рецидивні напади різко вираженої тривоги (паніки), які не обмежені будь-якою особливою ситуацією або комплексом обставин і, отже, непередбачувані".