Малайзійська наречена пішла перед весіллям в салон краси на ліпосакцію і померла. Про це повідомляє газета The Straits Times.

23-річна Сяо Чжісінь готувалася до урочистої церемонії та хотіла привести себе в кращу форму. В Інтернеті вона знайшла косметичний салон в місті Черас, штат Селангор, і записалася на процедуру з видалення зайвого жиру з рук. Процедура коштувала 2,5 тисячі ринггітів (близько 17 тисяч гривень).

17 Жовтня Чжісінь прийшла на послугу разом з подругою. Клієнтці відразу ж зробили анестезію. Через пів години вона відчула нездужання, а ще через годину у неї зупинилося серце. Дівчину невідкладно доставили в лікарню, але реанімувати її не вдалося.

В ході допиту керівник салоном краси зізнався, що у них не було ліцензії на проведення подібних медичних процедур. З'ясувалося, що заклад мав право тільки на надання звичайних косметичних процедур.

Двох власників салону краси - жінку та її доньку - затримали для розслідування смерті Чжісінь. За даними поліції, точна причина загибелі дівчини поки не встановлена.