Актриса Анна Кошмал налякала шанувальників дивним фото і відео.

Актриса Анна Кошмал отримала неймовірну популярність після того, як на екрани вийшов серіал "Свати". У ньому вона зіграла активну, але водночас провокаційну внучку Женьку. Її героїня завжди відстоювала свої інтереси і не йшла на поводу у суспільства. Але історія цього серіалу підійшла до кінця, тому що вже відзнятий останній сьомий сезон.

Творці "Сватів" відразу повідомили про те, що продовження у картини не буде. До того ж багато акторів навіть у сьомій частині вже не знімалися.

Але кар'єра Анни Кошмал після зйомок у "Сватах" стрімко пішла до верху. Дівчина активно бере участь в різних проєктах. Вона знімається як в серіалах, так і фільмах. Також бере активну участь у театральних постановках.

На своїй сторінці в соціальній мережі вона ділиться кадрами не тільки з повсякденного життя, але і зі знімального майданчика. На цей раз в розділі Stories вона показу страхітливий, на перший погляд, кадр. На ньому з другого поверху падає людина. Але якщо уважно придивитися, то можна помітити, що це просто лялька.

Бекстейдж зйомок від Анни Кошмал
Бекстейдж зйомок від Анни Кошмал

На жаль, поки невідомо, сцена якого фільму або серіалу це знімалася. Але в будь-якому випадку Кошмал змогла заінтригувати своїх шанувальників.