У вільний час відомий гуморист на пенсії Євген Петросян розбирає старі знімки.

Якщо знаходить щось цікаве, неодмінно ділиться з шанувальниками в Instagram, де за артистом стежать майже півмільйона кумирів. Зараз гумористу 75 років, він одружений на своїй молоденькій помічниці Тетяні Брухунової, яка нещодавно подарувала старому акторові дитину. Але Євген все одно не проти відірватися від буденних турбот і популярності, щоб ностальгувати за тим, що було понад п'ятдесят років тому.

Молодий Петросян - чарівний красень. Уміння зачаровувати жінок не пропало і зараз

Петросян показав знімок, на якому йому 19 років. Це було в 1964 році. Тоді він тільки починав свій кар'єрний шлях, і ще не знав, що вже через кілька десятків років стане одним з найзнаменитіших артистів спочатку Радянського Союзу, а потім і всього пострадянського простору.

Задумливий і молодий, ставний і впевнений в собі, красиво одягнений.

"Як зараз пам'ятаю, я сиджу у своєму номері готелю "Жовтнева" і телефоную ленінградським авторам-гумористам. Скайпу у нас не було і всього іншого, самі розумієте. Тільки спочатку дзвінки, потім особистий контакт, а потім вже контакт поштою", - ностальгує нинішній чоловік Тетяни Брухунової.

View this post on Instagram

Разбирая старые альбомы. 1964 год. Гастроли в Ленинграде с Государственным оркестром РСФСР под управлением Л.Утесова. Как сейчас помню, я сижу в своем номере гостиницы Октябрьская и созваниваюсь с ленинградскими авторами-юмористами. Скайпа у нас не было и всего остального, сами понимаете. Только сначала звонки, а потом уже личный контакт, а потом уже контакт по почте. Надо сказать, такое положение нам не усложняло дело, а я бы сказал наоборот! Да-да, друзья, потому что интернет сейчас не столько помогает нам, сколько вредит, перемешивая наши шутки, да так, что зритель не может понять: кто первый автор, кто первый исполнитель?.. Об авторских правах сейчас вообще речи нет... Да скоро и авторов не останется, потому что все они становятся артистами. Раньше авторы писали -​ артисты исполняли. А сейчас молодым из нашего дела даже странно слышать о том, что артист эстрады исполняет не то, что он сочинил, а то, что ему придумали авторы, то есть ненормальность постановки вопроса в нашем деле считается нормой, а нормальность - нет. Между прочим, мы правильно тогда считали: если занимаешься и авторством, и исполнительством, то что-то одно вредит другому, ты просто сам не успеваешь, как автор, качественно обеспечивать себя, как исполнителя. У меня всегда было от 10 до 20 авторов одновременно (кто-то выбывал из моей авторской семьи, кто-то прибывал), и именно они создавали огромное разнообразие моего репертуара, что приносило зрителям радость. #евгенийпетросян #петросян #народныйартист #ретроавтобеларусь

A post shared by Евгений Петросян (@petrosyanevgeny) on

Зараз старому Петросяну вже 75 років. Він ходить в спортзал, відмінно проводить час зі своєю дружиною, зрідка радує публіку новими жартами, але вже на просторах соціальної мережі Instagram. Зараз також з'явилася інформація про те, що Тетяна Брухунова і Євген Петросян завели дитину, якій віддають весь свій час для виховання і турботи.