У вільний час відомий гуморист на пенсії Євген Петросян розбирає старі знімки.

Якщо знаходить щось цікаве, неодмінно ділиться з шанувальниками в Instagram, де за артистом стежать майже півмільйона кумирів. Зараз гумористу 75 років, він одружений на своїй молоденькій помічниці Тетяні Брухунової, яка нещодавно подарувала старому акторові дитину. Але Євген все одно не проти відірватися від буденних турбот і популярності, щоб ностальгувати за тим, що було понад п'ятдесят років тому.

Молодий Петросян - чарівний красень. Уміння зачаровувати жінок не пропало і зараз

Петросян показав знімок, на якому йому 19 років. Це було в 1964 році. Тоді він тільки починав свій кар'єрний шлях, і ще не знав, що вже через кілька десятків років стане одним з найзнаменитіших артистів спочатку Радянського Союзу, а потім і всього пострадянського простору.

Задумливий і молодий, ставний і впевнений в собі, красиво одягнений.

"Як зараз пам'ятаю, я сиджу у своєму номері готелю "Жовтнева" і телефоную ленінградським авторам-гумористам. Скайпу у нас не було і всього іншого, самі розумієте. Тільки спочатку дзвінки, потім особистий контакт, а потім вже контакт поштою", - ностальгує нинішній чоловік Тетяни Брухунової.

Зараз старому Петросяну вже 75 років. Він ходить в спортзал, відмінно проводить час зі своєю дружиною, зрідка радує публіку новими жартами, але вже на просторах соціальної мережі Instagram. Зараз також з'явилася інформація про те, що Тетяна Брухунова і Євген Петросян завели дитину, якій віддають весь свій час для виховання і турботи.