У Чорнобильському заповіднику на відео потрапив милий звір, який хоробро оберігає свою територію. Та так, що навіть машини змушені здавати назад, щоб не нарватися на його гнів.

Йдеться про єнотовидного собаку, який з одного боку потішив співробітників Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Але водночас, вони кажуть, що поведінка тварини може бути пов'язана з хворобою. Кадри з єнотовидної собакою з'явилися на сторінці Facebook організації.

"Ось такі хоробрі звірі мешкають на території нашого заповідника. Єнотовидна собака не боїться ні автомобіля, ні людей, тому що це її ліс!"- пишуть у заповіднику.

Ось такі хоробрі звірі мешкають на території нашого Заповідника. Єнотовидна собака не боїться ні автомобіля, ні людей, бо це її ліс! Відео Олександра Тарасенка, начальника відділу державної охорони природно-заповідного фонду Р.S. Насправді, така поведінка нетипова для єнотовидних собак, як і для інших невеликих хижаків. Вони, скоріше, втечуть чи сховаються, аніж агресивно кидатимуться на невідомого противника. Можливо, єнотовидка хвора. Є підозра на сказ. А це, звичайно, вже не так весело, як на відео. Хоча в природи - власні закони. Людська мораль їм не властива. #Чорнобильськийзаповідник #chornobyl_reserve #чернобыльскийзаповедник

Posted by Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник on Tuesday, October 20, 2020

Проте біологи кажуть, що така поведінка нетипова для єнотовидних собак, як і для інших невеликих хижаків.

"Вони, швидше, втечуть або сховаються, ніж агресивно кидатися на невідомого противника. Можливо, "енотовидка" хвора. Є підозра на сказ. А це, звичайно, вже не так весело, як на відео. Хоча у природи - свої закони. Людська мораль їм чужа", - додали фахівці.