Учасник груп "Время и Стекло" і Mozgi Олексій Завгородній (Позитив) спростував чутки про роман з партнеркою на шоу "Танці з зірками" Юлією Сахневич. За його словами, всі грають любов на паркеті.

Про це музикант розповів у програмі "Життя відомих людей". Відзначимо, що шанувальники раніше запідозрили, що через Сахневич у позитиву і його дружини Анни Андрійчук могли виникнути проблеми у відносинах.

"Ми всі граємо любов на паркеті. Весь. Шури-мури, інтриги, розслідування іноді дратують", - спростував чутки Завгородній.

Також його запитали про розлучення з дружиною. Однак співак заявив, що не хоче коментувати дану тему.

"Складніше року в моєму житті, напевно, не було. З усіма подіями", - підкреслив Позитив.

Нагадаємо, Позитив одружився з Ганною у 2013 році. Однак їхні стосунки почалися, коли обом було всього по 15 років. Пара тоді пройшла через безліч проблем. Музикант зізнався, що нескінченно вдячний коханій за те, що вона витримала всі випробування.

"У мене була скарбничка, і я пам'ятаю, що я розбивав її, йшов в супермаркет з дрібницею. Це було жахливо, звичайно. І те, як Аня підтримувала тоді як вона вселяла впевненість, яку ти втрачаєш. Я їй готовий поставити пам'ятник за життя за те, що вона дійсно допомогла мені пережити той період", - сказав артист зі сльозами на очах.