Популярна українська співачка Світлана Лобода, яка домоглася в останні роки визнання в Росії, днями відсвяткувала свій 38-й день народження в Еміратах.

Читайте нас у Google News!

Там зірка закотила вечірку, а потім влаштувала релакс на пляжі, звідки і надіслала фанатам листівку.

пост Світлани Лободи
пост Світлани Лободи

На нових фото Світлана позувала біля вишки рятувальників у чорному блискучому купальнику. До свого вигляду вона додала золоті прикраси і сонцезахисні окуляри, а також чорний капелюх з широкими полями і бахромою.

При цьому співачка традиційно звернулася до фанатів з питанням-роздумом: "чим ближче до кінця відпочинок, тим солодше промені сонця. Засмага або благородна блідість? Що вибираєте ви?»

У відповідь фоловери, здається, оторопіли від такої краси і засипали співачку компліментами: «вогонь, Світлана Сергіївна!",» Тропікана жінка... гаряча і скажена«,» я коли-небудь вкраду у тебе ці окуляри«,» шикарна фігура«,» шикарна«,»Хочу бути ближче до вас".

коментарі під постом Світлани Лободи
коментарі під постом Світлани Лободи

Звичайно, не обійшлося і без злостивців, які звинуватили зірку в Фотошопі, заздрячи її довгим ногам. З урахуванням того що на нових знімках ніг майже не було видно, фанати встали на захист кумира, пояснюючи, що є така річ, як вдалий ракурс. До того ж всіх більше цікавило нове тату, яке Світлана показала на чорно-білому фото. Воно розташовується біля грудей співачки і схоже на першу букву алфавіту.

"Світлана, ви своїми знімками просто знищили хейтерів" « " Ви своїм образом затьмарили Сонце! На фото є хтось, хто солодший за промені сонця«,» буква на 2-й фотографії«,» Хочу бути ближче до Вас«,» на фото є хтось, хто солодший за краще Сонце)",-написали шанувальники співачки.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Після цього пригнічені недоброзичливці більше не залишали коментарів.

Тому можна зробити висновок про те, що в підсумку Свєта здобула чергову перемогу над любителями обливати брудом кумирів.