Відому співачку Ольгу Полякову останнім часом часто критикують за проведення концертів в карантинних зонах, де і без цього хворіють сотні людей.

Читайте нас у Google News!

Крім того, Ольга Полякова часто виступала на передвиборчих агітаційних концертах на підтримку різних кандидатів.

Оля Полякова
Оля Полякова

Але, в той же час, співачку Олю Полякову зовсім не часто критикують за її голос або його відсутність. Правда, одному з фанатів явно не сподобався голос співачки і він вирішив порівняти його з голосом Гліба Жеглова з відомого фільму "Місце зустрічі змінити не можна".

Такий коментар виявився на одній з фанатських сторінок Олі Полякової в Instagram. Примітно, що відео з Поляковою взято з Ліги Сміху.

коментар на фанатській сторінці Олі Полякової
коментар на фанатській сторінці Олі Полякової

Раньше Українець писали, що співачці Олі Поляковій, яка ще недавно закликала шанувальників скористатися останнім шансом і повеселитися на її концерті в Києві в Палаці спорту, довелося відмовитися від виступу.

Справа в тому, що члени її команди захворіли і чекають результати тестів на коронавірус. Про це артистка розповіла в сторіз в Instagarm.

Оля Полякова
Оля Полякова

"Тільки ми отримали можливість зробити наш концерт з дотриманням всіх санітарних норм, як життя внесло свої корективи. Тільки ми стали збирати команду, почали репетирувати з колективом, як з'ясувалося, що деякі члени колективу, технічний персонал захворіли. Вони здали тести і чекають результати. Останні дні ми були в тісному контакті.

На жаль, прошу організаторів перенести наш концерт. Вони зробили все для того, щоб він вийшов. Я від себе зробила все, щоб ми могли виконати свою роботу, але обставини склалися інакше. Дорогі мої, бережіть себе, носіть маски, мийте руки, будьте здорові і не панікуйте", — сказала Полякова.