Співачці Олі Поляковій, яка ще недавно закликала шанувальників скористатися останнім шансом і повеселитися на її концерті в Києві в Палаці спорту, довелося відмовитися від виступу.

Читайте нас у Google News!

Справа в тому, що члени її команди захворіли і чекають результати тестів на коронавірус. Про це артистка розповіла в сторіз в Instagarm.

Оля Полякова
Оля Полякова

"Тільки ми отримали можливість зробити наш концерт з дотриманням всіх санітарних норм, як життя внесло свої корективи. Тільки ми стали збирати команду, почали репетирувати з колективом, як з'ясувалося, що деякі члени колективу, технічний персонал захворіли. Вони здали тести і чекають результати. Останні дні ми були в тісному контакті.

На жаль, прошу організаторів перенести наш концерт. Вони зробили все для того, щоб він вийшов. Я від себе зробила все, щоб ми могли виконати свою роботу, але обставини склалися інакше. Дорогі мої, бережіть себе, носіть маски, мийте руки, будьте здорові і не панікуйте", — сказала Полякова.

Вона також додала, що чотири дні тому здавала тест на COVID-19, він показав негативний результат.

Раньше Українець писали, що популярна співачка Оля Полякова, яка незважаючи на стрімке зростання захворюваності коронавірусом в Україні, активно виступає за зняття обмежень концертів, таки домоглася дозволу на проведення свого шоу під час карантину.

На її сторінці в Instagram з'явилася афіша з датою концерту в столичному Палаці спорту, що вміщає близько 8 тисяч осіб.

Оля Полякова
Оля Полякова

"Не турбуйтеся, концерт відбудеться, всі дозволи є, і пройде з дотриманням всіх заходів безпеки. Я зробила повторний тест, зі мною все добре, і зараз я набираюся сил, щоб запалити з вами не по-дитячому! Дуже вас прошу: надягайте маску, використовуйте антисептик, дотримуйтесь дистанцію. Це буде найкращий день у році!",- закликає Полякова.

Вона також звернулася до шанувальників з відеозверненням, в якому закликає купувати квитки і налякала прогнозом по коронавірусу. Вона вважає, що скоро Київ увійде в червону зону і будуть введені більш жорсткі обмеження. Тому закликає всіх використовувати свій шанс повеселитися. Що в нинішніх реаліях одно-заразитися.

View this post on Instagram

Доброе утро, мои хорошие! Уже в понедельник мы встретимся с вами на долгожданном, невероятно крутом шоу «Королева Ночи» во Дворце спорта 😍 Я очень соскучилась, надеюсь, вы тоже 😉 Не беспокойтесь, концерт состоится, все разрешения есть, и пройдет с соблюдением всех мер безопасности. Я сделала повторный тест, со мной все хорошо, и сейчас я набираюсь сил, чтобы зажечь с вами не по-детски! Очень вас прошу: надевайте маску, используйте антисептик, соблюдайте дистанцию. Это будет лучший день в году! ❤️ Билеты еще есть, заходите в сториз ⚡️ #оляполякова #26жовтня #шоукоролеваночи #набис #киев #королеваночі #палацспорту #26октября2020

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

Полякова запевняє, що в залі буде дотримана соціальна дистанція, продають тільки половину квитків.