37-річний Сергій Лазарєв нещодавно відправився у відпустку, щоб відпочити від непростого року. Компанію йому складає 34-річний співак Алекс Малиновський.

П'ять днів тому дворазовий учасник "Євробачення" припинив публікувати свіжі фото в соцмережах. У той же час в Stories Алекса Малиновського помітили чоловіка, вкрай схожого на Сергія Лазарєва.

Сергій Лазарєв
Сергій Лазарєв

Як пише РІА ФАН, виконавець відпочиває на Балі потай від усіх в компанії свого коханця.

Видання Paparazzi.ru повідомляє, що Сергій Лазарєв знаходиться на райському острові, на якому "ніжиться в обіймах коханця". У той же час Малиновський активно постить в інстаграмі барвисті фото, на яких відображено казкове Балі.

Алекс Малиновський
Алекс Малиновський

"Чиллинг... Вакейшн... Відпочинок... Расслабейшн і Работейшн в тому числі", - пише Малиновський на своїй сторінці в Інстаграме.

Сергій Лазарєв і Алекс Малиновський
Сергій Лазарєв і Алекс Малиновський

До цього з'явилися неперевірені чутки, що Сергій Лазарєв і Алекс Малиновський нібито одружилися в якійсь європейській країні, де дозволені гей-шлюби, відзначають ЗМІ.

Сергій Лазарєв
Сергій Лазарєв

Цього літа Сергій Лазарєв вирішив не брати з собою на Чорне море Дітей. Їм співак віддав перевагу компанії Алекса Малиновського.

Сергій Лазарєв публікував у соцмережах численні відео, в яких можна помітити Алекса Малиновського. У свою чергу Лазарєв з'являється у Алекса в Stories.

Сергій Лазарєв
Сергій Лазарєв

Зірки відвідали гірський курорт"Роза Хутір". Там вони помилувалися околицями, наважившись пройти по підвісному мосту.

Крім того, артисти орендували яхту, вдосталь попустувавши у воді. Лазарєв і Малиновський при цьому похвалилися перед шанувальниками оголеними торсами.

Сергій Лазарєв
Сергій Лазарєв

Варто відзначити, пару років тому в новорічні канікули Сергія Лазарєва зняли в Майамі.

Алекс Малиновський
Алекс Малиновський

Шанувальники виконавця з'ясували, що їх кумир також проводив час з популярним співаком Алексом Малиновським.

Ані Лорак і Сергія Лазарєва пов'язує Довга, міцна дружба.

Хоча ходили чутки, що між зірками є щось більше. Їм приписували роман і навіть будували припущення, що саме Ані Лорак подарувала Сергію Лазарєву сина Микиту. Однак ці чутки спростував Філіп Кіркоров у програмі»Секрет на мільйон".

Сергій Лазарєв і Ані Лорак
Сергій Лазарєв і Ані Лорак

Він розповів, що насправді сина народила сурогатна мати, а Ані Лорак не має до цього ніякого відношення. Сам Сергій Лазарєв теж спростував в черговий раз спростував інформацію про роман зі співачкою, коли опублікував спільне фото з Нью-Йорка і поставив хештег «дружба».

До речі, в середині травня Лазарєв привітав з днем народження свою колишню кохану Леру Кудрявцеву. Телеведучій виповнилося 49 років. Сергій Лазарєв зазначив, що між ними склалися міцні відносини, що виходять за рамки любові і дружби.

Сергій Лазарєв і Ані Лорак
Сергій Лазарєв і Ані Лорак

Він розповів про неймовірне розуміння, яке панує між екс-коханими, і підкреслив, що вони завжди підтримують один одного протягом багатьох років. Співак побажав Кудрявцевій щастя, а також назвав її головною теледивою країни.