Аліну Гросу пограбували прямо на вулиці у В'єтнамі

Українська співачка Аліна Гросу, яка нещодавно висловилася про роман з популярним актором і справжні причини розлучення, стала жертвою грабіжників.

За словами молодої артистки, повернути те, що у неї вкрали закордоном, не вдалося досі.

"Я була у В'єтнамі з виставами, коли ще вчилася у вузі, ми поїхали з постановкою "Манхеттен" по Вуді Аллену. Там у мене вкрали новий гаманець. Але прямо з руки, хлопці їхали на мопеді. Я думала, що вони так фліртують. А у мене просто витягли його", - зізналася Аліна Гросу в програмі" Зірковий шлях "на каналі"Україна".

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Але не тільки Аліна ставала жертвою пограбування. Так, наприклад, Jerry Heil одного разу залишилася без концертних речей.

"У мене вкрали костюм. Мій костюм-талісман з пандами, моя перша концертна піжама з пандами. Все, десь вона вже у когось. Сподіваюся, що ви в ній хоча б не спите, а виступаєте", - поділилася співачка.

Що таке пограбування на гастролях, не з чуток знає і шоумен Дмитро Коляденко.

"Був випадок, коли я ще не був відомий і працював у Сумському музичному театрі імені Щепкіна. Мені мама прислала з Монголії дуже красиву дублянку з овчини, прям до п'ят. Тоді в магазинах взагалі нічого не було. А я артист, мені 18 років, надів дублянку, було дуже холодно, і поїхав до Чернігова з виставою "Едіт Піаф". Ми жили в готелі - вночі я спав, але двері не закрив, тому що другий артист, з яким я жив у номері, ще не прийшов. Відчиняються двері, я розумію, що це, напевно, він. Встаю з ліжка, а хтось хапає мою дублянку і починає бігти по коридору. Я його наздогнав, забрав свою дублянку, і гарненько його покарав", - розповів Коляденко.

Діма Коляденко
Діма Коляденко

Не тільки одяг артистів приваблює злодіїв. Так, два роки тому у Львові пограбували на гастролях співачку TAYANNA.

"Це було на вокзалі. Мене пограбували, а потім вже в поїзді, коли я клала свої сумки, До мене підійшла дівчинка і повернула мені гаманець зі словами: "Це ваш". Але там не було грошей, нічого, просто мені повернули гаманець", - зазначила артистка.