Поки зірки і їхні партнери-хореографи в поті чола тренуються і виступають на паркеті, телеведучі проєкту Юрій Горбунов і Тіна Кароль тримають за них кулачки. Але сьогодні Юрій Горбунов зважився на відчайдушний крок - в наступному сезоні проєкту він хоче вийти на паркет вже в якості учасника.

І він вже почав підшукувати собі пару. Природно, вибір припав на пишногруду колегу Тіну Кароль, тим більше Тіна зараз одна, і вийти з Юрою на паркет їй ніхто не завадить.

"Тіночка, ось ми з тобою дивимося на пари, а чи не хочеться тобі в наступному сезоні вийти, попітніти, випробувати це? Самба, ча-ча-ча, румба, пасадобль, а?",- запитав у своєї колеги Тіни Кароль Юрій Горбунов.

Тіна заперечувати пропозиції не стала, але і не погодилася. Заінтригувала лише тим, що вона вже бере участь у проєкті "Маскарад", який можна подивитися на 1+1 в суботу.

Нагадаємо, вже половина сезону "Танці з зірками" пройдена. За цей час проєкт покинули 50% пар. Дві з них дискваліфікували через хворобу. За правилами цього сезону, одна пара максимум один раз може пропустити прямий ефір. Олег Винник і Олена Шоптенко вилетіли першими - вони не прийшли й на другий ефір. У минулих прямих ефірах проєкт покинули Позитив і Юлія Сахневич, а так само Дар'я Петрожицька та ігор Гелуненко.