Секс-символ радянського кіно Світлана Світлична заявила, що син з дружиною і онукою намагалися отруїти її, щоб роздобути квартиру в центрі Москви.

Про це 80-річна артистка повідомила в ефірі телеканалу НТВ. За словами Світличної, нещодавно її приходила відвідувати внучка разом з незнайомими людьми, а після візиту вона знайшла у квартирі кульки ртуті та відчула різке нездужання.

Світлана Світлична
Світлана Світлична

"Мене покалічили - у мене тепер болить коліно, болить шия. І це було зроблено свідомо... У мене були моменти, коли я не розуміла – що ж я себе так погано почуваю. І навіть був блювотний стан. А потім я знайшла у квартирі кульки зі смертельно небезпечною Ртуттю і відчула різке нездужання",- сказала актриса.

Світлична вирішила, що перепише свій заповіт, і родичам нічого не дістанеться. Близькі актриси поки ніяк не відреагували на її заяву.

Світлана Світлична зіграла в таких фільмах і серіалах, як "Богиня: як я полюбила", "Діамантова рука", "любити", "Сімнадцять миттєвостей весни", "місце зустрічі змінити не можна".

Раніше портал "Українці" публікував добірку фото на яких показаний нинішній зовнішній вигляд зірок радянського кіно, дивись як постаріли улюбленці публіки.