Надя Дорофєєва - визнаний еталон краси у своїх фанів, вони захоплюються всім, що робить співачка, а ще - тим, як вона виглядає.

Читайте нас у Google News!

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Співачка і правда вміє по-особливому поєднувати одяг і аксесуари. Наприклад, на цей раз в Instagram Надя показала стильні знімки - співачка в образі героїні Аніме міркує про те, що таке стиль.

На фото, які продемонструвала Надя, у неї незвичайна зачіска - два пучка-"хвостика" з боків. Співачка одягнена в куртку-оверсайз, на шиї у неї чорно-біле намисто, вона підморгує своїм шанувальникам. Неможливо не відзначити, що у Дорофєєвої відмінний настрій.

"Образ створює настрій або настрій диктує образ? Як у вас?",- запитала співачка у шанувальників.

Фолловери тут же стали хвалити свою улюбленицю, називати її іконою стилю і дякувати за натхнення, яке Надя дарує їм: "Боже, яка ти офігенна", "Ну це прям шик", "така класна!", "Красуня!", "Вау, Надя!". А ще вони розповіли, як у них з настроєм і образом, виявилося, що у всіх по-різному.

Раніше дует Наді Дорофєєвої та Олексія Завгороднього (Позитив) розповіли чому часто, сварилися, на самому початку їхньої кар'єри між ними було чимало конфліктів.