Ольга Фреймут - одна з учасниць танцювального проєкту "Танці з зірками". Як і інші зірки, їй доводиться йти на різні модні експерименти.

Так, на сторінці в соцмережі Фреймут висловилася про нову стрижку Боб каре, з якою з'явилася в недавньому ефірі.

"Шанель говорила, що найкращий аксесуар жінки - чоловік поруч. А як на мене - це зачіска. Команда стилю подарували мені ось такий look на вечір з Танців з зірками... Тепер думаю підстригти волосся. Що порадите?"- поцікавилася Фреймут.

"Ні! Ні! І ще раз ні! Волосся - це жіноча сила, ніжність, жіночність і сексуальність. Мені подобаються жінки з каре, але з собою я це не створю. Куди цінніше розпустити ввечері кучеряве, біляві пасма", "Ольга, ви дуже чарівна і красуня з красунь - витончена і ніжна, але в танці...? У танці вас рятує міцне плече Іллі...", "Така зачіска підходить. Але у Вас шикарне волосся, шкода відрізати. Але рішення приймаєте тільки ви. Але я за нинішню зачіску" - коментують шанувальники.

Раніше портал "Українці" розповідав про скандальну репутацію Ольги Фреймут на проєкті "Танці з зірками", так недавно "Ревізор" в прямому ефірі порадила Катерині Кухар "обрізати язичок" і навіть подарувала їй ножиці.