Український співак Сергій Бабкін поділився радісною новиною зі своїми передплатниками в мережі. Виконавець записав спільний трек зі своєю 10-річною дочкою Веселиною.

Як зізнався Сергій, його дочка завжди мріяла, щоб у тата з'явилася пісня англійською мовою. Та й сам Бабкін, виявляється, замислювався про створення такого треку. Тоді у виконавця народилася чудова ідея - записати сингл разом з донькою.

"Ми записали спільну пісню! Автори - ми обидва. І ось це сталося. Ура",- радісно зазначив Сергій Бабкін під фотографією дочки, якою він поділився в мережі.

Співак також зазначив, що він мріє, щоб його дочка пішла по його стопах і творила музику. Бабкін впевнений, що новий трек стане початком творчого шляху 10-річної Веселини.

Дата виходу спільного треку поки залишається в таємниці.

Нагадаємо раніше Сергій Бабкін відверто розповідав про те як зраджував своїй дружині Сніжані Бабкіній.

Знаменитий співак зробив відверте зізнання у форматі You-tube проєкту Маші Єфросиніної "Іспит". Чоловікові якраз дісталося питання "за що ти б вибачився перед Сніжаною?".

"Я вимолював на колінах, звичайно ж, зі сльозами, зупиняв, благав дати час. Говорив: "Будь ласка, треба щось придумати, так не можна, Я все виправлю", - зізнається співак.