Сергій та Сніжана Бабкіни вважаються зразковою парою шоу-бізу. Проте й в їхніх стосунках все було не зовсім гладко. Нещодавно співак зважився на відвертість, що зраджував дружині.

Знаменитий співак зробив відверте зізнання у форматі You-tube проєкту Маші Єфросиніної "Екзамен". Чоловіку саме дісталось питання "За що ти б вибачився перед Сніжаною?"

Співак зізнався, що одного разу зробив дружині дуже боляче. Подія сталася на третьому році їх спільного життя. Сергія викрив віщий сон дружини. Коли він прийшов додому Сніжана розповіла йому що бачила у ві сні, як він сидить посеред кімнати, а кругом нього безліч ляльок Барбі. А він сидить та знизує плечима, тоді Сніжана і розпізнала зраду.

Сергій все заперечував, кричав що це маячня, був страшно лютий. А після цього скандалу зачинився у ванній та ридав. Зайшовши до ванної кімнати, дружина зрозуміла все і вже збиралась йти збирати валізи.

Я вимолював на колінах, звісно ж, зі сльозами, зупиняв, благав дати час. Казав: "Будь ласка, треба щось придумати, так не можна, я все виправлю", – зізнається співак.

Та стосунки врятували не благання Сергія, а таємничий "господар" що жив з ними. "Йдучи, Сніжана забігла в ванну, а вона була повною води. А я, коли йду з дому, завжди перекриваю воду. Вода почала витікати, Сніжана витягнула пробку і почала витирати підлогу ганчіркою. Втомилась, стала, почала тяжко дихати та не розуміла, що відбувається. Тоді відчула, що за нею стоїть щось, і каже: Що ви робите? Що ж ви таке робите?"

Сергій та Сніжана й до цього випадку підозрювали що з ними хтось живе, що б це не було Сергій вдячний йому за врятовані стосунки.

З тої пори подружжя нерозлучне, наразі в них троє діточок та вони щасливі.