Юлія Саніна нещодавно зворушила мережу сімейними знімками, співачка показала фото з чоловіком і підрослим сином. На чорно-білому знімку вся сім'я дивиться в кадр, чоловік Саніної, продюсер The Hardkiss Валерій Бебко, посміхається, а ось у синочка дані серйозне обличчя. Юлія подякувала рідним за підтримку в шоу "Танці з зірками 2020".

Цього разу співачка у своєму мікроблозі показала спокусливе фото в стильному піджаку яскравого салатово-жовтого кольору. Юлія спокусливо закинула голову і зухвало дивиться в кадр, відкривши чуттєві губи.

"Я не вірю в те, що все в житті на краще. По-моєму, життя настільки непередбачуване, часто несправедливе. Вона просто така, яка є. А вже наше право боротися, проживати її, як вміємо, кайфувати від процесу.

Я не вірю в те, що за нас все вирішено долею. Я вірю в різні варіанти розвитку подій і в наші рішення, які визначають шлях",- зізналася співачка.

Юлія Саніна
Юлія Саніна

Фолловери тут же висловили свою думку щодо передбачуваності подій в житті, а ще - захопилися красою свого кумира: "Наша красуня", "яка ви стильна", - написали фанати.